Автобус Дніпро - Шегині

Ціна квитка:

1 200 грн

Час відправлення: 16:00
Автобус: VOLKSWAGEN Multivan
Відстань: 1111 км.
Місце відправлення: Автовокзал Центральний, ЖД вокзал, Цирк
Час у дорозі: 14 годин
Місце прибуття: КПП
Львов
18°C
Overcast clouds
П’ятниця
28°C
16°C
Субота
32°C
19°C
Неділя
27°C
14°C
Понеділок
19°C
13°C
Вівторок
24°C
12°C

Розклад автобуса Дніпро – Шегині

Днепр (16:00)
Решетиловка (18:45)
Лубны (20:16)
Киев (22:40)
Коростышев (00:01)
Новоград-Волынский (01:24)
Ровно (02:42)
Львов (05:28)
Шегини (06:43)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Львов

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Львов
Запоріжжя - Львів

1 200 грн

Львов
Дніпро - Львів

1 200 грн

Львов
Полтава - Львів

800 грн

Львов
Київ - Львів

600 грн

шегини 7
Запоріжжя - Шегині

1 200 грн

шегини 7
Полтава - Шегині

800 грн

Маршрут автобуса Дніпро – Шегині

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дніпро – Шегині”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *