Автобус Дніпро - Львів

Ціна квитка:

5 000 грн

Час відправлення: 16:00
Автобус: RENAULT Trafic Combi L2H1
Відстань: 1020 км.
Місце відправлення: Автовокзал Центральний, ЖД вокзал, Цирк
Час у дорозі: 13 годин
Місце прибуття: ЖД вокзал
API key not valid, or not yet activated. If you recently signed up for an account or created this key, please allow up to 30 minutes for key to activate.

Розклад автобуса Дніпро – Львів

Днепр (16:00)
Решетиловка (18:47)
Лубны (20:16)
Борисполь (22:01)
Киев (22:40)
Коростышев (00:01)
Корысть (01:55)
Броды (03:54)
Львов (05:24)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Львов

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Львов
Запоріжжя - Львів

5 000 грн

Львов
Полтава - Львів

5 000 грн

Львов
Київ - Львів

5 000 грн

шегини 7
Дніпро - Шегині

0 грн

шегини 7
Запоріжжя - Шегині

0 грн

шегини 7
Полтава - Шегині

0 грн

Маршрут автобуса Дніпро – Львів

Опис

Viva Bus доставить вас з Дніпра до Львова з комфортом

Перебуваючи в передчутті нових емоцій і вражень від майбутньої поїздки, ми часто забуваємо про її грамотному плануванні. Щоб відпустка пройшла без сучка і задирки, рекомендуємо почати з вибору комфортабельних і безпечних пасажирських перевезень. Компанія «Vivabus» – це ваш надійний перевізник з найактуальніших маршрутами. Якщо ви задумали поїздку Дніпро – Львів, то варто почати з покупки квитків на нашому сайті.

Автобус ДНІПРО – ЛЬВІВ

Поїздки по маршруту Дніпро – Львів нікого не залишать байдужим

Подорожі – це завжди хвилювання і радість майбутніх пригод. Знайомство з новим місцем, його індустрією, архітектурними місцями і самим містом в цілому. Повірте, в Львові точно є, на що подивитися і чим зайняти своє дозвілля. Тому пасажирські перевезення Дніпро-Львів користуються таким попитом. Місто здивує вас своєю самобутньою красою і подарує відчуття повної свободи. А наша компанія подбати про комфорт вашої поїздки, щоб нічого не змогло зіпсувати враження.

Дніпропетровськ – Львів щодня і півгодини ціною

Купити квиток на рейс Дніпро – Львів на сайті «Vivabus» – це завжди правильний вибір. Всього 19 годин в комфортних умовах і ви на місці! Ми пропонуємо своїм клієнтам:

  1. Мікроавтобуси з регульованими сидіннями, містким багажником, Wi-Fi, шкіряним салоном і системою кондиціонування;
  2. Широкий автопарк моделей автомобілів, що дозволяє нам рухатися по маршруту Дніпро-Львів щодня!
  3. Оплатити поїздку можна при посадці на рейс в руки водієві або банківською картою. Ніяких передоплат;
  4. Забронювати квитки на маршрут Дніпропетровськ – Львів можна онлайн на нашому сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
  5. Максимально зручний розклад.

Чекаємо на ваш дзвінок уже зараз і підберемо зручний час і дату відправлення на маршрут Дніпро – Львів.

Скільки коштують пасажирські перевезення Дніпро – Львів

Крім комфорту, безпеки і часу поїздки, кожного пасажира хвилює питання вартості. Ціна поїздки Дніпро- Львів від компанії «Vivabus» максимально приваблива. Якщо ви давно відкладали свою подорож, то сьогодні ваш шанс скористатися доступною ціною квитків та відправитися назустріч пригодам. Вартість квитка Дніпро-Львів всього 1200 гривень. Подаруйте собі нові емоції і безпеку в дорозі!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дніпро – Львів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нажмите для быстрой связи