Автобус Дніпро - Львів

Ціна квитка:

1 200 грн

Час відправлення: 16:00
Автобус: RENAULT Trafic Combi L2H1
Відстань: 1020 км.
Місце відправлення: Автовокзал Центральний, ЖД вокзал, Цирк
Час у дорозі: 13 годин
Місце прибуття: ЖД вокзал
Львов
-3°C
Overcast clouds
П’ятниця
3°C
-2°C
Субота
3°C
-1°C
Неділя
-1°C
-2°C
Понеділок
-1°C
-4°C
Вівторок
0°C
-3°C

Розклад автобуса Дніпро – Львів

Днепр (16:00)
Решетиловка (18:47)
Лубны (20:16)
Борисполь (22:01)
Киев (22:40)
Коростышев (00:01)
Корысть (01:55)
Броды (03:54)
Львов (05:24)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Львов

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Львов
Запоріжжя - Львів

1 200 грн

Львов
Полтава - Львів

800 грн

Львов
Київ - Львів

600 грн

шегини 7
Дніпро - Шегині

1 200 грн

шегини 7
Запоріжжя - Шегині

1 200 грн

шегини 7
Полтава - Шегині

800 грн

Маршрут автобуса Дніпро – Львів

Опис

Viva Bus доставить вас з Дніпра до Львова з комфортом

Перебуваючи в передчутті нових емоцій і вражень від майбутньої поїздки, ми часто забуваємо про її грамотному плануванні. Щоб відпустка пройшла без сучка і задирки, рекомендуємо почати з вибору комфортабельних і безпечних пасажирських перевезень. Компанія «Vivabus» – це ваш надійний перевізник з найактуальніших маршрутами. Якщо ви задумали поїздку Дніпро – Львів, то варто почати з покупки квитків на нашому сайті.

Автобус Днепр Львов

Поїздки по маршруту Дніпро – Львів нікого не залишать байдужим

Подорожі – це завжди хвилювання і радість майбутніх пригод. Знайомство з новим місцем, його індустрією, архітектурними місцями і самим містом в цілому. Повірте, в Львові точно є, на що подивитися і чим зайняти своє дозвілля. Тому пасажирські перевезення Дніпро-Львів користуються таким попитом. Місто здивує вас своєю самобутньою красою і подарує відчуття повної свободи. А наша компанія подбати про комфорт вашої поїздки, щоб нічого не змогло зіпсувати враження.

Дніпропетровськ – Львів щодня і півгодини ціною

Купити квиток на рейс Дніпро – Львів на сайті «Vivabus» – це завжди правильний вибір. Всього 19 годин в комфортних умовах і ви на місці! Ми пропонуємо своїм клієнтам:

  1. Мікроавтобуси з регульованими сидіннями, містким багажником, Wi-Fi, шкіряним салоном і системою кондиціонування;
  2. Широкий автопарк моделей автомобілів, що дозволяє нам рухатися по маршруту Дніпро-Львів щодня!
  3. Оплатити поїздку можна при посадці на рейс в руки водієві або банківською картою. Ніяких передоплат;
  4. Забронювати квитки на маршрут Дніпропетровськ – Львів можна онлайн на нашому сайті або зателефонувавши за контактним телефоном.
  5. Максимально зручний розклад.

Чекаємо на ваш дзвінок уже зараз і підберемо зручний час і дату відправлення на маршрут Дніпро – Львів.

Скільки коштують пасажирські перевезення Дніпро – Львів

Крім комфорту, безпеки і часу поїздки, кожного пасажира хвилює питання вартості. Ціна поїздки Дніпро- Львів від компанії «Vivabus» максимально приваблива. Якщо ви давно відкладали свою подорож, то сьогодні ваш шанс скористатися доступною ціною квитків та відправитися назустріч пригодам. Вартість квитка Дніпро-Львів всього 1200 гривень. Подаруйте собі нові емоції і безпеку в дорозі!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Дніпро – Львів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *