Автобус Шегині - Полтава

Ціна квитка:

800 грн

Час відправлення: 18:00
Автобус: OPEL Vivaro
Відстань: 974 км.
Місце відправлення: КПП
Час у дорозі: 12 годин
Місце прибуття: АТЛ, напротив McDonald’s
Полтава
-8°C
Overcast clouds
Середа
-6°C
-11°C
Четвер
3°C
-6°C
П’ятниця
8°C
2°C
Субота
4°C
1°C
Неділя
2°C
-1°C

Розклад автобуса Шегині – Полтава

Шегини (18:00)
Львов (19:19)
Броды (20:49)
Ровно (21:59)
Коростышев (00:28)
Киев (01:50)
Борисполь (02:28)
Лубны (04:11)
Полтава (06:04)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Полтава

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

полтава8
Львів - Полтава

800 грн

Маршрут автобуса Шегині – Полтава

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Шегині – Полтава”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *