Автобус Львів - Дніпро

Ціна квитка:

1 200 грн

Час відправлення: 19:00
Автобус: RENAULT Trafic Combi L2H1
Відстань: 1020 км.
Місце відправлення: Залізничний вокзал
Час у дорозі: 13 годин
Місце прибуття: Автовокзал Центральный, ЖД вокзал, Цирк
Днепропетровск
0°C
Overcast clouds
Вівторок
5°C
1°C
Середа
5°C
3°C
Четвер
6°C
3°C
П’ятниця
9°C
3°C
Субота
8°C
1°C

Розклад автобуса Львів – Дніпро

Львов (19:00)
Броды (20:32)
Корысть (22:23)
Коростышев (00:13)
Киев (01:36)
Борисполь (02:14)
Лубны (04:57)
Решетиловка (05:18)
Днепр (08:07)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Днепропетровск

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

днепр2
Київ - Дніпро

550 грн

днепр2
Харків - Дніпро

180 грн

днепр2
Маріуполь - Дніпро

450 грн

Маршрут автобуса Львів – Дніпро

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Львів – Дніпро”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *