Автобус Запоріжжя - Львів

Ціна квитка:

1 200 грн

Час відправлення: 14:30
Автобус: VOLKSWAGEN Crafter
Відстань: 1099 км.
Місце відправлення: Автовокзал, АТБ, Торговий центр Аврора, зуп. металургів
Час у дорозі: 15 годин
Місце прибуття: ЖД вокзал
Львов
7°C
Scattered clouds
Неділя
19°C
14°C
Понеділок
16°C
11°C
Вівторок
16°C
6°C
Середа
17°C
8°C
Четвер
15°C
10°C

Розклад автобуса Запоріжжя – Львів

Запорожье (14:30)
Днепр (15:48)
Решетиловка (18:32)
Лубны (20:03)
Киев (22:27)
Новоград-Волынский (01:02)
Броды (03:35)
Львов (05:04)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Львов

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Львов
Дніпро - Львів

1 200 грн

Львов
Полтава - Львів

800 грн

Львов
Київ - Львів

600 грн

шегини 7
Дніпро - Шегині

1 200 грн

шегини 7
Запоріжжя - Шегині

1 200 грн

шегини 7
Полтава - Шегині

800 грн

Маршрут автобуса Запоріжжя – Львів

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Запоріжжя – Львів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *