Автобус Львів - Запоріжжя

Ціна квитка:

1 200 грн

Час відправлення: 19:00
Автобус: VOLKSWAGEN Crafter
Відстань: 1098 км.
Місце відправлення: Залізничний вокзал
Час у дорозі: 15 годин
Місце прибуття: Автовокзал, АТБ, Торговый центр Аврора, ост. Металлургов
Запорожье
4°C
Overcast clouds
Четвер
6°C
3°C
П’ятниця
7°C
2°C
Субота
9°C
7°C
Неділя
11°C
7°C
Понеділок
8°C
5°C

Розклад автобуса Львів – Запоріжжя

Львов (19:00)
Дубно (21:14)
Новоград-Волынский (22:58)
Киев (01:33)
Лубны (03:54)
Решетиловка (05:16)
Днепр (08:04)
Запорожье (09:23)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Запорожье

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

запорожье3
Київ - Запоріжжя

650 грн

запорожье3
Маріуполь - Запоріжжя

370 грн

запорожье3
Шегині - Запоріжжя

1 200 грн

Автобус в Запорожье
Одеса - Запоріжжя

550 грн

Автобус в Запорожье
Бургас - Запоріжжя

2 050 грн

Маршрут автобуса Львів – Запоріжжя

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Львів – Запоріжжя”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *