Мікроавтобус Шегині – Запоріжжя

Ціна квитка:

0 грн

Час відправлення: 18:00
Автобус: OPEL Vivaro EXTRA
Відстань: 1190 км.
Місце відправлення: КПП
Час у дорозі: 16 годин
Місце прибуття: Автовокзал, АТБ, Торговый центр Аврора, ост. Металлургов

Розклад автобуса Шегині – Запоріжжя

Шегини (18:00)
Львов (19:20)
Ровно (22:01)
Киев (01:43)
Лубны (04:04)
Решетиловка (05:26)
Днепр (08:14)
Запорожье (09:33)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Запорожье

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

запорожье3
Київ - Запоріжжя

0 грн

запорожье3
Маріуполь - Запоріжжя

0 грн

запорожье3
Львів - Запоріжжя

5 000 грн

Автобус в Запорожье
Одеса - Запоріжжя

0 грн

Автобус в Запорожье
Бургас - Запоріжжя

5 000 грн

/ 130 євро

Маршрут автобуса Шегині – Запоріжжя

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Шегині – Запоріжжя”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Нажмите для быстрой связи