Автобус Запоріжжя - Шегині

Ціна квитка:

1 200 грн

Час відправлення: 14:30
Автобус: OPEL Vivaro EXTRA
Відстань: 1190 км.
Місце відправлення: Автовокзал, АТБ, Торговий центр Аврора, зуп. металургів
Час у дорозі: 15 годин
Місце прибуття: КПП
Львов
0°C
Few clouds
Середа
10°C
-0°C
Четвер
12°C
2°C
П’ятниця
11°C
3°C
Субота
9°C
2°C
Неділя
5°C
-1°C

Розклад автобуса Запоріжжя – Шегині

Запорожье (14:30)
Днепр (15:46)
Решетиловка (18:50)
Лубны (20:13)
Киев (21:27)
Ровно (02:08)
Львов (04:54)
Шегини (06:09)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Львов

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Львов
Запоріжжя - Львів

1 200 грн

Львов
Дніпро - Львів

1 200 грн

Львов
Полтава - Львів

800 грн

Львов
Київ - Львів

600 грн

шегини 7
Дніпро - Шегині

1 200 грн

шегини 7
Полтава - Шегині

800 грн

Маршрут автобуса Запоріжжя – Шегині

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Запоріжжя – Шегині”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *