Автобус Шегині - Дніпро

Ціна квитка:

1 200 грн

Час відправлення: 18:00
Автобус: VOLKSWAGEN Multivan
Відстань: 1111 км.
Місце відправлення: КПП
Час у дорозі: 14 годин
Місце прибуття: Місце прибуття: Автовокзал Центральный, ЖД вокзал, Цирк
Дніпро
-5°C
Clear sky
Понеділок
4°C
-0°C
Вівторок
-1°C
-4°C
Середа
-1°C
-5°C
Четвер
2°C
-4°C
П’ятниця
3°C
-1°C

Розклад автобуса Шегині – Дніпро

Шегині (18:00)
Львів (19:19)
Рівне (22:01)
Новоград-Волинскій (23:18)
Коростишев (00:39)
Київ (02:02)
Лубни (04:23)
Решетилівка (05:44)
Дніпро (08:32)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Дніпро

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Автобус Краків - Дніпро
Краків - Дніпро

1 550 грн

/ 220 zł
катовіце Дніпро
Катовіце - Дніпро

1 550 грн

/ 220 zł
Вроцлав Дніпро
Вроцлав - Дніпро

1 650 грн

/ 235 zł
Люблін Дніпро
Люблін - Дніпро

1 250 грн

/ 170 zł
Варшава Дніпро
Варшава - Дніпро

1 350 грн

/ 185 zł
Лодзь Дніпро
Лодзь - Дніпро

1 450 грн

/ 200 zł

Маршрут автобуса Шегині – Дніпро

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Шегині – Дніпро”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *