Автобус Полтава - Шегині

Ціна квитка:

800 грн

Час відправлення: 18:30
Автобус: OPEL Vivaro
Відстань: 974 км.
Місце відправлення: АТЛ, напроти McDonald's
Час у дорозі: 12 годин
Місце прибуття: КПП
Львов
4°C
Overcast clouds
Середа
6°C
-0°C
Четвер
4°C
-2°C
П’ятниця
5°C
-1°C
Субота
2°C
-1°C
Неділя
3°C
0°C

Розклад автобуса Полтава – Шегині

Полтава (18:30)
Лубны (20:23)
Борисполь (22:12)
Киев (22:50)
Коростышев (00:12)
Ровно (02:42)
Броды (03:46)
Львов (05:34)
Шегини (06:49)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Львов

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Львов
Запоріжжя - Львів

1 200 грн

Львов
Дніпро - Львів

1 200 грн

Львов
Полтава - Львів

800 грн

Львов
Київ - Львів

600 грн

шегини 7
Дніпро - Шегині

1 200 грн

шегини 7
Запоріжжя - Шегині

1 200 грн

Маршрут автобуса Полтава – Шегині

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Полтава – Шегині”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *