Автобус Брно - Київ

Ціна квитка:

1 800 грн

/ 1800 крон
Час відправлення: 11:00
Автобус: MERCEDES Vito
Відстань: 1196 км.
Місце відправлення: За домовленістю
Час у дорозі: 14 годин
Місце прибуття: ЖД Вокзал
Киев
11°C
Scattered clouds
П’ятниця
14°C
4°C
Субота
15°C
5°C
Неділя
12°C
4°C
Понеділок
12°C
6°C
Вівторок
11°C
8°C

Розклад автобуса Брно – Київ

Брно (11:00)
Острава (12:43)
Жешув (15:56)
Львов (18:11)
Дубно (20:22)
Ровно (21:03)
Житомир (23:13)
Киев (01:00)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Киев

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

киев3
Прага - Київ

1 000 грн

/ 1800 крон
киев3
Острава - Київ

1 800 грн

/ 1800 крон
киев3
Краків - Київ

1 300 грн

/ 170 злоти
киев3
Дніпро - Київ

550 грн

киев3
Маріуполь - Київ

850 грн

киев3
Запоріжжя - Київ

650 грн

Маршрут автобуса Брно – Київ

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Брно – Київ”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *