Автобус Полтава - Львів

Ціна квитка:

800 грн

Час відправлення: 18:30
Автобус: MERCEDES Vito
Відстань: 882 км.
Місце відправлення: АТЛ, напроти McDonald's
Час у дорозі: 11 годин
Місце прибуття: ЖД вокзал
Львов
-4°C
Few clouds
Четвер
4°C
-2°C
П’ятниця
3°C
-2°C
Субота
4°C
0°C
Неділя
1°C
-3°C
Понеділок
-1°C
-4°C

Розклад автобуса Полтава – Львів

Полтава (18:30)
Лубны (20:23)
Борисполь (22:12)
Киев (22:50)
Коростышев (00:12)
Ровно (02:42)
Львов (05:34)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Львов

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Львов
Запоріжжя - Львів

1 200 грн

Львов
Дніпро - Львів

1 200 грн

Львов
Київ - Львів

600 грн

шегини 7
Дніпро - Шегині

1 200 грн

шегини 7
Запоріжжя - Шегині

1 200 грн

шегини 7
Полтава - Шегині

800 грн

Маршрут автобуса Полтава – Львів

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Полтава – Львів”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *