Автобус Київ - Брно

Ціна квитка:

1 800 грн

/ 1800 крон
Час відправлення: 11:00
Автобус: MERCEDES Vito
Відстань: 1196 км.
Місце відправлення: Залізничний вокзал
Час у дорозі: 14 годин
Місце прибуття: По адресу клиента
Брно
-1°C
Overcast clouds
П’ятниця
1°C
-1°C
Субота
4°C
-1°C
Неділя
3°C
-1°C
Понеділок
2°C
-4°C
Вівторок
1°C
-4°C

Розклад автобуса Київ – Брно

Киев (11:00)
Житомир (13:01)
Ровно (14:56)
Дубно (15:37)
Львов (17:49)
Жешув (20:03)
Острава (23:16)
Брно (00:58)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Брно

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Рейсы не найдены

Маршрут автобуса Київ – Брно

Опис

Чехія ще ніколи не була так близько, разом з пасажирськими перевезеннями Київ – Брно від «Vivabus»

Зібралися відвідати чудовий і неймовірно красиве місто Брно в Чехії? Чи плануєте подорож з Києва до Європи? Тоді компанія «Vivabus» пропонує вам комфортабельні пасажирські перевезення Київ – Брно на зручних мікроавтобусах по самому безпечному маршруту. Пропозиції нашої компанії має ряд переваг – це зручно, практично, просто, безпечно і доступно.

Замовляйте квиток Київ – Брно прямо зараз і зробіть свою подорож незабутнім, легким і безтурботним.

Автобус Киев Брно

Як потрапити на маршрут Київ – Брно від «Vivabus»

Подорожувати з нашою компанією дуже просто. Ми пропонуємо вам забронювати квиток Київ – Брно онлайн на нашому сайті, не виходячи з дому. Вам не доведеться, витрачати час на поїздки на вокзал, стояти в черзі за квитками і нервувати. Вся процедура займе у вас пару хвилин:

  • Переходимо на сайт.
  • Вибираємо бажаний маршрут.
  • Вказуємо необхідну вам дату і час.
  • Натискаємо забронювати.

Все, ви вже наш пасажир. Оплата квитка здійснюється при посадці – готівкою або банківською картою.

Плюси подорожі Київ – Брно з надійним перевізником

Вибираючи перевірені компанії, які здійснюють пасажирські перевезення Київ – Брно, ви отримуєте якісний сервіс і бережете свої нервові клітини.

5 причин вибрати «Vivabus»:

  1. Сучасні мікроавтобуси зі зручним і чистим салоном, Wi-Fi, кондиціонером, обігрівачем, що розкладаються сидіннями і містким багажним відділенням.
  2. Досвідчені водії з великим стажем роботи. Важливий і індивідуальний підхід до кожного клієнта. Ви під нашою відповідальністю весь маршрут, і наше завдання гарантувати вам спокій.
  3. Маємо ліцензію на пасажирські перевезення Київ-Брно, тому всі наші пасажири застраховані.
  4. Прибуття в призначений час, без запізнень і затримок.
  5. Найдоступніші ціни.

Щоденні відправлення Київ – Брно незалежно від погодних умов, заповненості транспорту та інших форс-мажорів. Чітке дотримання розкладу цілий рік!

Скільки коштує поїздка Київ – Брно

Купуючи квиток Київ – Брно ви платите за свій комфорт, швидкість поїздки і безпеку. Ми пропонуємо своїм клієнтам найвигідніші умови для подорожей і дуже низький цінник. Для нас важливо, щоб ви вибирали нас в кожній своїй поїздці, тому працюємо над забезпеченням кращих цінових пропозицій.

Замовляйте свою поїздку на нашому сайті вже зараз!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Київ – Брно”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *