Автобус Київ - Прага

Ціна квитка:

2 000 грн

Час відправлення: 12:00
Автобус: Volkswagen T5
Відстань: 800 км.
Місце відправлення: Залізничний вокзал
Час у дорозі: 10 годин
Місце прибуття: За адресою клієнта
Прага
2°C
Overcast clouds
Субота
4°C
1°C
Неділя
4°C
-1°C
Понеділок
1°C
-2°C
Вівторок
1°C
-2°C
Середа
1°C
-3°C

Розклад автобуса Київ – Прага

Киев (12:00)
Житомир (14:05)
Ровно (15:56)
Дубно (16:37)
Львов (18:49)
Жешув (21:03)
Острава (00:16)
Брно (01:58)
Прага (04:16)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Прага

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Рейсы не найдены

Маршрут автобуса Київ – Прага

Опис

АВТОБУС КИЇВ – ПРАГА ЩОДЕННО

Регулярні пасажирські перевезення Київ – Прага від «VivaBus» – це комфорт, безпеку та вигідні ціни. Ми здійснюємо щоденні відправлення без запізнень і затримок по самому зручному графіку. Гарантуємо повну безпеку в дорозі і задоволення від поїздки.

Автобус Киев Прага

Чому варто купити квиток Київ – Прага у нас

Подорожуючи з «VivaBus», ви отримуєте:

  1. Чисті, доглянуті автобуси з ергономічними кріслами і великим простором для ніг;
  2. Аудіо-відео систему з великим HD-монітором для перегляду фільмів у дорозі;
  3. Особистий доступ до Wi-Fi в протягом всього маршруту;
  4. Кондиціонер і інноваційну систему клімат-контролю;
  5. Можливість зарядити свій гаджет через мережу;
  6. Професійне обслуговування;
  7. Велике багажне відділення, куди входять весь ваш багаж;
  8. Наявність всіх допусків, ліцензій і документів на здійснення пасажирських перевезень Київ – Прага.

За кермом наших автобусів Київ – Прага тільки досвідчені водії – професіонали своєї справи. Вони знають маршрут руху, як свої п’ять пальців, і ручаються за вашу повну безпеку на весь час подорожі. Ніколи не запізнюються і чітко слідують встановленим графіком.

Купити квиток Київ – Прага можна онлайн прямо на нашому сайті, не виходячи з дому! Вибирайте кращі місця і подорожуйте з комфортом, разом з «VivaBus».

Автобусні перевезення Київ – Прага від професіоналів

Весь маршрут Київ – Прага у вас буде час насолодитися захоплюючими дух видами. Вас чекає море вражень від пейзажів маршруту і якості наших послуг. Вибираючи надійного перевізника, вам не доведеться переживати за те, як пройде поїздка. Ми маємо можливість гарантувати повну безпеку по маршруту Київ – Прага, завдяки:

  • Штату досвідчених водіїв.
  • Чіткому дотриманню ПДР.
  • Наявності посиленого захисту від лобового зіткнення.
  • Системі АВА (активне гальмування).
  • Правильному освітленню дорожнього шляху.
  • Ременів безпеки.
  • Всі автобуси проходять своєчасне ТО і повністю відповідають стандартам міжнародного сполучення.

Ціна квитка на автобус Київ – Прага також дуже вражає. При такій якості послуг, ми зуміли зберегти доступний цінник. Оцініть вигідні ціни на квитки, і ви ніколи не повернетеся до іншому перевізнику.

Завжди раді бачити вас на борту свого транспорту, а постійним клієнтам ми пропонуємо знижки і бонуси!

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Київ – Прага”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *