Автобус Київ - Краків

Ціна квитка:

1 300 грн

/ 1300 крон
Час відправлення: 12:00
Автобус: FORD Custom Passenger Long
Відстань: 865 км.
Місце відправлення: Залізничний вокзал
Час у дорозі: 10 годин
Місце прибуття: По договоренности
Краков
-0°C
Overcast clouds
П’ятниця
3°C
-1°C
Субота
4°C
1°C
Неділя
1°C
0°C
Понеділок
1°C
-2°C
Вівторок
-0°C
-4°C

Розклад автобуса Київ – Краків

Киев (12:00)
Житомир (14:05)
Ровно (15:56)
Дубно (16:37)
Львов (18:49)
Жешув (21:03)
Краков (22:47)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Краков

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Рейсы не найдены

Маршрут автобуса Київ – Краків

Опис

АВТОБУС КИЕВ – КРАКІВ ЩОДЕННО

Європа стає ближчою разом з пасажирськими перевезеннями Київ – Краків від «VivaBus». Комфортабельні автобуси нашої компанії готові доставити вас до Польщі без турбот і клопоту. З нами завжди безпечно, зручно і вигідно!

Автобус Киев Краков

Чому напрямок Київ – Краків так популярно

Автобусні перевезення Київ – Краків дуже затребувані серед студентів, мандрівників, спеціалістів різних професій і бізнесменів з різних причин:

  • У цьому старовинному місті дійсно є на що подивитися. Неймовірні краси, пейзажі, стародавня архітектура та багато іншого;
  • Купивши квиток Київ – Краків на вечірнє відправлення, можна вже вранці присутнім на діловій зустрічі із зарубіжними партнерами;
  • Висадка пасажирів здійснюється в безпосередній близькості до залізничних та автобусних вокзалів Польського містечка;
  • Краків – це відправна точка в різні міста Чехії, Польщі, Німеччини, Словаччини і не тільки.

Так як ЖД сполучення між Києвом і Краковом відсутня, автобусні перевезення є найактуальнішим, доступним і вигідним варіантом. Тому якщо ви вирішили відправитися в Польщу, радимо бронювати свої квитки заздалегідь. Це дозволить вам вибрати найзручніші місця в автобусі на необхідний вам день і час.

Переваги автобусних перевезень Київ – Краків від «VivaBus»

Ми приділяємо багато уваги безпеки і комфорту наших пасажирів на весь час в дорозі. Так як автобусу належить подолати 871 км шляху, ми здійснюємо повне ТО і ретельну перевірку перед кожним відправленням. Така відповідальність дозволяє нам гарантувати, що дорога складе не більше 12 годин і буде повністю безпечна.

Що ми пропонуємо своїм клієнтам:

  • Справні, комфортабельні автобуси з чистим салоном;
  • Зручні сидіння, в яких можна поспати і розслабитися;
  • Ввічливих і досвідчених водіїв;
  • Пропрацював і перевірений часом маршрут прямування;
  • Прибуття завжди згідно з графіком, без права на запізнення;
  • Наявність Wi-Fi, TV, кондиціонерів в салоні;
  • Можливість спокійного подорожі з дітьми;
  • Зручна система бронювання квитків на автобус – онлайн;
  • Зв’язок з менеджерами 24 на 7;
  • Ціна автобуса Київ – Краків найдемократичніша, на тлі конкурентів.

Рівень нашого сервісу відповідає стандартам міжнародних перевезень, тому наші клієнти повертаються до нас знову! Телефонуйте нам прямо зараз і бронюйте квиток Київ – Краків з приємною знижкою.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Київ – Краків”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *