Автобус Краків - Київ

Ціна квитка:

1 300 грн

/ 170 злоти
Час відправлення: 12:00
Автобус: FORD Custom Passenger Long
Відстань: 865 км.
Місце відправлення: За домовленістю
Час у дорозі: 10 годин
Місце прибуття: ЖД Вокзал
Киев
1°C
Few clouds
Субота
4°C
1°C
Неділя
2°C
-1°C
Понеділок
3°C
1°C
Вівторок
3°C
0°C
Середа
1°C
-1°C

Розклад автобуса Краків – Київ

Краков (12:00)
Жешув (13:49)
Львов (15:58)
Дубно (18:09)
Ровно (18:50)
Житомир (20:59)
Киев (22:47)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Киев

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

киев3
Прага - Київ

1 000 грн

/ 1800 крон
киев3
Острава - Київ

1 800 грн

/ 1800 крон
киев3
Брно - Київ

1 800 грн

/ 1800 крон
киев3
Дніпро - Київ

550 грн

киев3
Маріуполь - Київ

850 грн

киев3
Запоріжжя - Київ

650 грн

Маршрут автобуса Краків – Київ

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Краків – Київ”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *