Автобус Київ - Острава

Ціна квитка:

1 800 грн

/ 1800 крон
Час відправлення: 18.00-19.00
Автобус: OPEL Vivaro Long
Відстань: 1035 км.
Місце відправлення: Залізничний вокзал
Час у дорозі: 12 годин
Місце прибуття: ЖД Вокзал
Острава
-0°C
Overcast clouds
П’ятниця
2°C
-0°C
Субота
4°C
1°C
Неділя
2°C
0°C
Понеділок
-0°C
-4°C
Вівторок
-1°C
-5°C

Розклад автобуса Київ – Острава

Киев (18.00, 19.00)
Житомир (20.40, 21.04)
Ровно (21.56, 22.56)
Дубно (22.37, 23.37)
Львов (00.49, 01.49)
Жешув (03.03, 04.03)
Острава (06.16, 07.16)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Острава

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

Рейсы не найдены

Маршрут автобуса Київ – Острава

Опис

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Київ – Острава”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *