Автобус Острава - Київ

Ціна квитка:

1 800 грн

/ 1800 крон
Час відправлення: 12:00
Автобус: OPEL Vivaro Long
Відстань: 1034 км.
Місце відправлення: За домовленістю
Час у дорозі: 12 годин
Місце прибуття: ЖД Вокзал
Киев
3°C
Overcast clouds
Понеділок
0°C
-3°C
Вівторок
0°C
-2°C
Середа
1°C
-1°C
Четвер
3°C
-0°C
П’ятниця
3°C
1°C

Розклад автобуса Острава – Київ

Острава (12:00)
Жешув (15:20)
Львов (17:28)
Дубно (19:39)
Ровно (20:20)
Житомир (22:30)
Киев (23:17)
12 Комфортабельних автомобілів

Автомобілі можна орендувати для поїздок в будь-яку точку України або Європи без прив’язок до розкладу і планового маршруту.

Інші рейси в Киев

Для онлайн бронювання натисніть по інтрес Вас рейсу. Наш менеджер зв’яжеться з Вами і уточнить деталі

киев3
Прага - Київ

1 000 грн

/ 1800 крон
киев3
Краків - Київ

1 300 грн

/ 170 злоти
киев3
Брно - Київ

1 800 грн

/ 1800 крон
киев3
Дніпро - Київ

550 грн

киев3
Маріуполь - Київ

850 грн

киев3
Запоріжжя - Київ

650 грн

Маршрут автобуса Острава – Київ

Опис

АВТОБУС ОСТРАВА – КИЇВ ЩОДЕННО

Одним з найпопулярніших серед мандрівників міст Чехії, є Острава. Місто знаходиться біля самого кордону Чехії та пропонує туристам комфортні умови для відпочинку. Дорога Острава – Київ займає близько 18 годин, тому завдання кожного туриста знайти надійного перевізника, з яким відстань у 1031 км пролетить непомітно.

Пасажирські перевезення від «VivaBus» – це завжди про комфорт і зручність. Поїздки на наших автомобілях роблять будь-яку подорож швидким, безпечним і незабутнім. Пропонуємо всі умови для вигідних пасажирських перевезень Острава – Київ і просту систему бронювання.

Автобус Острава Киев

Як замовити квитки на автобус Острава – Київ

Простіше все знайти і купити квиток Острава – Київ по інтернету. Наша компанія пропонує вам забути про поїздки на вокзал і довгі черги. Перейшовши на сайт «VivaBus», ви без зусиль зможете вибрати квитки на потрібну вам дату і час. У спеціальній формі на сайті, можна виконати бронь на автобус Острава – Київ, а оплату квитка зробити при посадці на рейс в руки водієві.

За більш детальною інформацією про маршрути і датах руху автобуса, звертайтеся на нашу контактним телефоном. Ми завжди готові відповісти на хвилюючі вас питання, допомогти з вибором рейсу і забронювати квиток на наш комфортабельний автобус.

Чому варто подорожувати по маршруту Острава – Київ разом з «VivaBus»

Здійснюємо пасажирські Острава – Київ щодня, і пропонуємо своїм пасажирам кращі умови:

  • Власний автопарк. У нашому арсеналі тільки сучасні, комфортабельні автомобілі, які проходять своєчасне ТО і повну перевірку перед кожним відправленням;
  • Чистий салон із зручними сидіннями, ТВ, Wi-Fi, кондиціонером;
  • Детально пророблений і безпечний маршрут;
  • Водії професіонали своєї справи;
  • Увага і повага до кожного пасажира;
  • Повна відповідальність за вас і ваше життя;
  • Чітке дотримання графіка, прибуття без запізнень і затримок;
  • Належну кількість санітарних зупинок в дорозі;
  • Необхідні умови для подорожей з дітьми;
  • Можливість покупки квитків онлайн;
  • Місткі багажники;
  • Найдоступніші ціни на квитки Острава – Київ.

«VivaBus» на зв’язку зі своїми клієнтами 24 на 7, щоб кожен міг вчасно забронювати квиток і відправитися в довгоочікувану подорож за маршрутом Острава – Київ. Здійснюємо пасажирські перевезення з турботою про вас, вашому спокої і своєї репутації.

Відгуки

Відгуків немає, поки що.

Будьте першим, хто залишив відгук “Острава – Київ”“

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *